Weidmuller DRI424024LD 7760056336 Relais
Descriptio Brevis:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 est D-SERIES DRI, Relais, Numerus contactuum: 2, Contactus CO AgSnO, Tensio moderandi nominalis: 24 V DC, Currens continuus: 5 A, Nexus laminae planae (2.5 mm x 0.5 mm), Globulus probationis praesto: Non.
  • Detalia Producti
    Etiquettae Productarum
    Instrumenta relevatoria seriei D Weidmuller:
    Rele industriale universale cum alta efficacia.
    Relay SERIES-D ad usum universalem in automatione industriali ubi magna efficientia requiritur elaborata sunt. Multas functiones novas habent et in numero praesertim magno variationum et in ampla varietate designorum pro applicationibus diversissimis praesto sunt. Gratias variis materiis contactuum (AgNi et AgSnO etc.), producta SERIES-D apta sunt oneribus parvis, mediis et magnis. Variationes cum tensionibus spirarum a 5 V DC ad 380 V AC usum cum omni tensione moderatrice cogitabili permittunt. Nexus seriei contactuum ingeniosus et magnes efflationis inclusus erosionem contactuum pro oneribus usque ad 220 V DC/10 A minuunt, ita vitam utilem extendentes. LED status optionalis una cum globulo probationis operationes servitii commodas praestat. Relay SERIES-D in versionibus DRI et DRM cum soclis vel pro technologia PUSH IN vel pro conexione cochleari praesto sunt et cum ampla serie accessoriorum suppleri possunt. Haec includunt indices et circuitus tutelares inseribiles cum LED vel diodis liberis rotantibus.
    Tensiones moderatrices a 12 ad 230 V
    Commutatio currentium a 5 ad 30 A
    Contactus commutationis 1 ad 4
    Variationes cum LED incluso vel puga probationis
    Instrumenta ad mensuram facta, a nexibus transversis ad signatores
    Data generalia ordinationis
    Versio SERIES D DRI, Relais, Numerus contactuum: 2, Contactus CO AgSnO, Tensio moderandi nominalis: 24 V DC, Currens continuus: 5 A, Nexus laminae planae (2.5 mm x 0.5 mm), Globulus probationis praesto: Non
    Numerus Ordinis 7760056336
    Typus DRI424024LD
    GTIN (EAN) 6944169739835
    Quantitas Viginti frusta (vel viginti).
    Dimensiones et pondera
    Profunditas XXVIII millimetra
    Profunditas (pollices) 1.102 pollices
    Altitudo 31 mm
    Altitudo (pollices) 1.22 pollices
    Latitudo 13 mm